در ادامه تور كنسرت ها؛ اشوان مخاطبانش را غافلگیر می كند، برگزاری كنسرت در شهرهای كوچك

به گزارش آبنما كار اشكان خدابنده لو مشهور به اشوان بعد از برگزاری چند كنسرت در شهرهای مختلف، خویش را برای برگزاری چند كنسرت متفاوت و تولید چند قطعه جدید آماده می كند.

به گزارش آبنما كار به نقل از مهر، اشكان خدابنده لو مشهور به «اشوان» از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ كه طی هفته های اخیر در برخی از شهرستان ها مشغول برگزاری كنسرت بوده است، تا آخر سال جاری به برنامه های خود ادامه داده و بعد از ایام تعطیلات نوروزی در تهران كنسرتهای متفاوتی را برگزار خواهد نمود.
این خواننده پاپ كه زمستان امسال دو قطعه جدید و یك موزیك ویدئو را در دسترس مخاطبان خود قرار داده طی ماه های اخیر برگزاری كنسرت در برخی از شهرستان های كشور را در دستور كار داشته است. این خواننده به قول مدیران برنامه خود تصمیم دارد علاوه بر حضور در شهرهای پرجمعیت كشور در شهرهای كم جمعیت هم مجموعه برنامه هایی را برای مخاطبان اجرا نماید كه برگزاری كنسرت در شهرهای سقز، سنندج، بوكان، كرمانشاه همچون این اقدامات است.
اشوان طی روزهای اخیر در شهرهای اصفهان، اردبیل، تبریز و تعدادی دیگر از شهرها هم كنسرت برگزار كرده و تا آخر سال جاری هم به فعالیت های خود در حوزه برگزاری كنسرت ها ادامه خواهد داد. این خواننده به قول دست اندركاران برگزاری كنسرت هایش كه با گروه جدیدی همراه شده، تصمیم دارد ضمن تولید چند قطعه جدید و تغییر در تنظیم آثار كنسرت ها، اجرای غافلگیركننده ای را برای مخاطبانش رقم بزند. این در شرایطی است كه تغییر در تنظیم چند قطعه و اجرای چند پرفورمنس همچون كارهایی است كه وی تصمیم به انجام آن دارند.
اشوان كه در حوزه های نوازندگی پیانو و گیتار هم دارای مهارت هایی است با انتشار تك آهنگ هایی همچون «بهت مریضم»، «شمع ها رو روشن كن»، «من آدم رؤیای تو نیستم»، «چرا گریه كردم» و «تنها شدم» به شهرت رسید.