با تنظیم سامان احتشامی؛ آلبوم هرچه بود گذشت انتشار یافت، یادی از استاد اسدالله ملك

به گزارش آبنما كار آلبوم موسیقی هرچه بود گذشت با یادواره ای از اسدالله ملك نوازنده فقید موسیقی ایرانی و هنرمندی سامان احتشامی، بابك شهركی و همایون كاظمی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش آبنما كار به نقل از مهر، آلبوم موسیقی «هرچه بود گذشت» یادواره اسدالله ملك، با صدای همایون كاظمی توسط «نشر و پخش جوان» منتشر و راهی بازار موسیقی كشور شد. این در شرایطی است كه همزمان با نشر اثر، می توان آنرا با استفاده از سامانه های رسمی دانلود به صورت قانونی خریداری كرد.
همایون كاظمی كه سال ها پیش آلبوم «به یاد آن گذشته» را در پاسداشت استادان حبیب الله بدیعی و معینی كرمانشاهی خوانده بود درباره این آلبوم توضیح داد: این آلبوم به یاد زنده یاد استاد اسدالله ملك به اجرا در آمده و شاملچند قطعه با نام «یاد تو»، «جدایی تو«، »آواز بیات اصفهان»، «جدایی»، «آسمون» و «آواز دشتی» است.
وی افزود: قطعات این اثر را سامان احتشامی تنظیم كرده و همزمان نوازندگی پیانو را هم بر عهده داشته است. بابك شهركی هم بعنوان نوازنده ویولن در این اثر همكاری داشته است. ضمن اینكه قطعات در استودیو پارت با صدابرداری بهنام شهركی ضبط شده اند.
كاظمی در انتها بیان كرد: چهار قطعه از این آلبوم از ساخته های استاد ملك در مایه دشتی، اصفهان و شوشتری با ترانه هایی از زنده یاد بهادر یگانه، هما میرفشار و زنده یاد نواب صفا است و ۲ قطعه آواز در دشتی و اصفهان با اشعاری از فریدون مشیری و ایرج دهقان اجرا شده است. البته ترانه «جدایی» هم در زمان حیات استاد ملك با صدای خودش برای نخستین بار ضبط شده بود كه در این مجموعه دوباره خوانده شده و سه ترانه دیگر هم بازخوانی شده اند.